Kurs Microsoft Office 365 dla początkujących

Język: PL
Tryb: niestacjonarny – ONLINE
Termin szkolenia: 27-29.09.2024

Możliwość dofinansowania w ramach BUR/PARP (kliknij tutaj, aby poznać więcej szczegółów)
Kurs Microsoft Office 365, został specjalnie przygotowany, aby zapewnić początkującym użytkownikom solidne podstawy i niezbędne umiejętności do efektywnego wykorzystania pakietu Office w codziennej pracy i życiu osobistym. Kurs jest przeznaczony dla osób, które są nowe w świecie Microsoft Office lub dla tych, którzy znają podstawy, ale chcą pogłębić swoją wiedzę i nauczyć się bardziej zaawansowanych funkcji.

Płatność całkowita
  • Opłata za szkolenie 1350 zł

Zarejestruj się teraz!

Oferta edukacyjna *
Przetwarzanie *

Program szkolenia

Kurs będzie prowadzony w formie interaktywnych warsztatów, które połączą krótkie wprowadzenia teoretyczne z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi. Każdego dnia kursu skupimy się na innych aplikacjach, stopniowo budując Państwa umiejętności i pewność w ich używaniu.

Dodatkowe informacje

Organizator szkolenia zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie szkolenia.

Czas trwania: 3 dni

Warunki techniczne:

• Usługa realizowana zdalnie poprzez platformę Zoom
  • Minimalne wymagania sprzętowe, jakie musi spełniać komputer Uczestnika lub inne urządzenie do zdalnej komunikacji: Komputer stacjonarny/laptop z dostępem do Internetu, sprawny mikrofon i kamera internetowa (lub zintegrowane z laptopem)
  • Minimalne wymagania dotyczące parametrów łącza sieciowego, jakim musi dysponować Uczestnik: download 8 mb/s, upload 8 mb/s,ping 15 ms
  • Niezbędne oprogramowanie umożliwiające Uczestnikom dostęp do prezentowanych treści i materiałów: Zalecamy wykorzystanie aktualnej wersji przeglądarki CHROME (zarówno na komputerach z systemem operacyjnym Windows jak i Apple.