Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas +48 887 733 722

a

Zasady rekrutacji

  /  Zasady rekrutacji

Proste zasady rekrutacji na studia I i II stopnia

Studentem studiów I stopnia lub II stopnia Uczelni Metropolitalnej możesz zostać po spełnieniu kilku wymogów formalnych oraz złożeniu kompletu wymaganych dokumentów. Nowy proces rekrutacji pozwoli Ci na zapisanie się na Uczelnię z każdego miejsca na świecie tak, aby maksymalnie ułatwić Ci zostanie naszym studentem.
Dzięki Wirtualnej Rekrutacji cały proces rekrutacji odbywa się online. Załączysz wymagane dokumenty, uzupełnisz dane osobowy, podpiszesz umowę i dokonasz wymaganych płatności bez wychodzenia z domu.

 

Kandydat powinien posiadać umiejętności cyfrowe aby w pełni wykorzystać zajęcia realizowane w formie online. W przypadku kandydatów, którzy zadeklarują brak takich umiejętności uczelnia zorganizuje szkolenie m. in. z pakietu Microsoft Office i Microsoft Teams oraz Microsoft Outlook.
1. Jeśli już wybrałeś interesujący Cię kierunek wraz ze specjalnością, wybierz tryb studiów, uzupełnij podstawowe dane, a następnie kliknij „Zapisz się”
2. Na Twój adres mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem do aktywacji konta w Wirtualnej Rekrutacji, gdzie załączysz wymagane dokumenty I uzupełnisz dane osobowe, których potrzebujemy do wygenerowania umowy.
Wnieś wszystkie wymagane opłaty, które wygenerowane zostały przez system Wirtualnej Rekrutacji. Płatności możesz dokonać przelewem, przez PayU
Po rejestracji w systemie, uzupełnieniu danych osobowych, przeslaniu wymaganych dokumentów oraz dokonaniu naliczonych opłat nadszedł czas na podpisanie umowy, która zostanie przesłana za pomocą platformy Autenti (nie musisz zakładać żadnych dodatkowych kont), gdzie bez wychodzenia z domu podpiszesz wszystkie dokumenty.
Jest nam niezmiernie miło, że wybrałeś akurat naszą Uczelnię! Teraz wystarczy tylko czekać na wiadomość organizacyjną z najważniejszymi informacjami.

Wymagane dokumenty

– świadectwo maturalne
– zdjęcie do legitymacji studenckiej
– potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej
– dyplom ukończenia studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich
– zdjęcie do legitymacji studenckiej
– potwierdzenie opłaty rekrutacyjnej