Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas +48 887 733 722

a

Biuro Karier

  /  Biuro Karier
Akademickie Biuro powstało aby wspierać naszych Studentów oraz Absolwentów w znalezieniu swojej ścieżki zawodowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy naszych partnerów.

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce. W bieżącej edycji ponad 50 najlepszych krajowych i międzynarodowych spółek oferuje prawie 120 staży w 15 miastach, m.in. Bydgoszczy, Gdańsku, Łodzi, Krakowie Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Sopocie, Warszawie czy Wrocławiu. W niektórych firmach przewidziana jest także praca zdalna lub hybrydowa.

W Programie Kariera znajdą oferty płatnych staży wszyscy ci, którzy myślą o przyszłości jako: analitycy, finansiści, HR-owcy, programiści i specjaliści IT, projektanci UX, specjaliści od cyberbezpieczeństwa, prawnicy, PR-owcy, marketerzy, specjaliści od mediów i reklamy, stratedzy biznesowi, logistycy, inżynierowie, specjaliści e-commerce, handlowcy i specjaliści od zakupów (procurment) czy osoby chcące pracować w zawodach kreatywnych albo zainteresowanych współpracą z influencerami.

Większość staży odbywa się w wakacje, ale pracodawcy podchodzą elastycznie do ich dat rozpoczęcia i zakończenia; w ich ustalaniu brane są pod uwagę preferencje uczestników. Niektóre praktyki mają rozpocząć się już w kwietniu. Pracodawcom zależy na wyborze najlepszych kandydatów, dlatego ocena zgłoszeń i procesy rekrutacyjne trwają od pierwszego dnia naboru.

Wszystkie staże oferowane w Programie Kariera są płatne. Każdy uczestnik otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 4500 zł do 7500 zł za miesiąc stażu.

Jak pokazują dotychczasowe statystyki, co czwarty uczestnik Programu Kariera otrzymuje ofertę współpracy od firmy, w której odbył wakacyjny staż. W 2023 r. była to nawet co trzecia osoba.

Organizatorzy zachęcają firmy, by dawały młodym ludziom możliwość bezpośredniej pracy z osobami faktycznie zarządzającymi przedsiębiorstwem lub działem. Poza tym stażyści mogą liczyć na indywidualną opiekę i przemyślany plan praktyk. Jakość staży weryfikują sami uczestnicy, oceniając firmę, która ich zatrudniła, w corocznym badaniu satysfakcji.

W 2024 roku rekrutacja na staże trwa od 1 marca do 15 maja. Zgłoszenia są rozpatrywane na bieżąco – od pierwszego dnia naboru. Pracodawcy mogą wcześniej zamknąć rekrutację. Warto szybko wysłać CV.

​​DLA KOGO?

  • Studentek i studentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą (najlepiej od 3. roku studiów, ale nie tylko),
  • Absolwentek i absolwentów studiów dziennych, wieczorowych lub zaocznych w Polsce lub za granicą do 30. roku życia.

Więcej na programkariera.pl

Firma
Stanowisko
Możliwość aplikowania do:
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
Koordynator ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego
11.kwi.24
→APLIKUJ TUTAJ
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
Magazynier – Picker
21.kwi.24
→APLIKUJ TUTAJ
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
Spedytor
05.kwi.24
→APLIKUJ TUTAJ
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
Specjalista ds. Obsługi Klienta
05.kwi.24
→APLIKUJ TUTAJ
Raben Logistics Polska sp. z o.o.
Magazynier
04.kwi.24
→APLIKUJ TUTAJ
Firma
Stanowisko
Możliwość aplikowania do:
Śląska Policja
→Zostań policjantem