/  Aktualności   /  Spotkanie z uczniami klas mundurowych w Zespole Szkół w Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

W dniu 17.11.2023 odbyło się spotkanie z uczniami klas mundurowych w Zespole Szkół w Olkuszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach.
W spotkania brały udział kom. Katarzyna Matras Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego policji w Olkuszu, st. sierż. Monika Kocjan  Jednoosobowe  Stanowisko ds. Nieletnich i Patologii  KPP w Olkuszu oraz rektor uczelni Metropolitalnej.
Uczniowie dowiedzieli się jak ważna jest praca w służbach mundurowych, jak wygląda praca w policji, jak przebiega rekrutacja do policji oraz o tym jak ważne jest wykonywanie pracy zgodnej z pasjami i zainteresowaniami danej osoby.
Kolejnym etapem będzie wizyta studyjna uczniów w Komendzie Powiatowej policji w Olkuszu.