/  Aktualności   /  Spotkanie z Uczniami klas mundurowych ZDZ

Spotkanie z Uczniami klas mundurowych ZDZ

W dniach 9,15 i 16 listopada spotkaliśmy się z uczniami szkół – Zespół Szkół im. gen. Stanisława Sosabowskiego w Bielsku-Białej, Zespół Szkół w Bytomiu, Zespół Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach, Zespół Szkół w Rybniku Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, aby omówić możliwości kształcenia na kierunkach oferowanych przez Uczelnię Metropolitalną. Przedstawiliśmy szczegółowe informacje dotyczące systemu kształcenia oraz szerokiego zakresu dziedzin, jakie obejmują studia na naszej Uczelni.

W trakcie prezentacji skupiliśmy się także na współczesnych zagrożeniach, które stanowią istotny element przygotowania studentów do służby w różnych mundurach. Warto podkreślić, że omawiane zagrożenia doskonale wpisują się w profil kierunków studiów oferowanych przez uczelnię, co dodatkowo podkreśla ich aktualność i praktyczność. W trakcie spotkania mieliśmy również okazję do swobodnych rozmów z uczniami na temat ich oczekiwań i aspiracji związanych z wyborem studiów.

W spotkania brali udział dr Adam Piontek oraz dr Julita Mlaskawa Rektor Uczelni Metropolitalnej.

Dziękujemy za obecność i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym!