/  Aktualności   /  Udział Koła Naukowego „INVICTUS” w Interdyscyplinarnej Konferencji Studenckich Kół Naukowych

Uczestnicy koła naukowego “INVICTUS”, działającego przy Uczelni Metropolitalnej w Katowicach, uczestniczyli w Interdyscyplinarnej Konferencji Studenckich Kół Naukowych, która miała miejsce 15 marca tego roku. To istotne wydarzenie, które dało platformę do prezentacji osiągnięć naukowych oraz innowacyjnych rozwiązań opracowanych przez Studenckie Koła Naukowe. Prezentowane projekty obejmowały obszary takie jak nauki społeczne, medyczne oraz informatyczne. Podczas konferencji uczestnicy mieli możliwość wysłuchania inspirujących wykładów i prelekcji oraz wymiany doświadczeń z innymi Kołami Naukowymi.