/  Aktualności   /  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach dołącza do grona partnerów Uczelni Metropolitalnej!

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy Umowę o Współpracy z Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach – Kursy, doświadczoną firma oświaty zawodowej w województwie śląskim z ponad 90-letnią historią. Funkcjonuje na obszarze województwa śląskiego oraz niektórych powiatów i gmin województw małopolskiego i łódzkiego
Współpraca z ZDZ w Katowicach to ogromna i wyjątkowa możliwość rozwoju obu instytucji oraz edukacji dla uczniów. W ramach współpracy absolwenci szkół średnich Zakładu będą mogli ubiegać się o „Złote indeksy”.