/  Aktualności   /  Uczelnia Metropolitalna ze znakiem jakości MSUES!

Uczelnia Metropolitalna ze znakiem jakości MSUES!

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Metropolitalna w Katowicach uzyskała ZNAK JAKOŚCI Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych MSUES !

MSUES to znak jakości przyznawany firmom szkoleniowym i doradczym potwierdzający najwyższe standardy w zakresie kształcenia i szkoleń.
Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaangażowanie w doskonalenie jakości usług edukacyjnych znalazło swoje potwierdzenie w tak prestiżowym certyfikacie.
Dziękujemy całej kadrze oraz studentom, którzy przyczynili się do tego sukcesu. To kolejny krok w naszym rozwoju i motywacja do dalszego podnoszenia standardów!
Zapraszamy do korzystania z naszych usług edukacyjnych i szkoleniowych dostępnych na stronie internetowej uczelni oraz w BUR. (kliknij tutaj, aby poznać szczegóły)