/  Aktualności   /  Zespół Szkół Nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie dołącza do szkół partnerskich Uczelni Metropolitalnej

W dniu 30 grudnia 2022 roku podpisano umowę o współpracy pomiędzy Uczelnią Metropolitalną, a Zespołem Szkół Nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie. W trakcie spotkań z uczniami klas mundurowych i przyszłych logistyków omówiono szereg tematów, które są szczególnie ważne dla przyszłych studentów. Młodzi ludzi chcą uczyć się praktycznie, studiować i pracować równocześnie, nabywając umiejętności zawodowe, chcą studiować w mundurach tak, aby już od pierwszych klas utożsamiać się z określoną Służbą Mundurową.  Słuchamy waszego głosu i witamy Zespół Szkół Nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Myszkowie w gronie szkół partnerskich Uczelni Metropolitalnej.