/  Aktualności   /  Złoty Student – program wsparcia najzdolniejszych studentów

Złoty Student – program wsparcia najzdolniejszych studentów

Program mentoringowy, indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, szkolenia specjalistyczne, czy wizyty studyjne i spotkania z praktykami. To tylko niektóre formy wsparcia najzdolniejszych studentów w ramach programu „Złoty Student”. Inauguracja odbyła się we wtorek, 8 listopada, w UM.

Projekt „Złoty Student” ma pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu talentów najlepszych studentów chcących podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia. Specjalny program mentoringowy ma wspierać młodych ludzi w zakresie budowania potencjału zawodowego oraz świadomego kreowania ścieżki kariery przy jednoczesnym zaangażowaniu w życie studenckie oraz realizację działań na rzecz Uczelni. Dzięki temu najlepsi studenci staną się ambasadorami UM. Uczestników projektu podczas inauguracji przywiał:
  • dr Julita Mlaskawa, Rektor UM

Studenci zapoznali się również z działalnością akademickich kół naukowych i wzięli udział w quzie. Na koniec wszyscy uczestnicy programu „Złoty Student” otrzymali najnowsze gadżety UM.