/  Aktualności   /  Ceremonia Wręczenia Dyplomów MBA w Starostwie Powiatowym w Bieruniu!

Ceremonia Wręczenia Dyplomów MBA w Starostwie Powiatowym w Bieruniu!

Drodzy Państwo, Przyjaciele i Absolwenci,
Z ogromną radością informujemy, że w miniony weekend w Starostwie Powiatowym w Bieruniu odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia dyplomów naszym wyjątkowym absolwentom studiów MBA! 🎉
To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło nie tylko naszych utalentowanych studentów, ale także przedstawicieli lokalnych władz. Wszyscy absolwenci zasłużenie odebrali swoje dyplomy, które są dowodem ich ciężkiej pracy, determinacji i zaangażowania.
Serdeczne gratulacje dla każdego z Was! 🎉👏
Dziękujemy również naszym wykładowcom oraz wszystkim, którzy wspierali studentów w tej drodze. To dzięki Wam nasi absolwenci są teraz gotowi, by wnieść swoje umiejętności, wiedzę i kompetencje na nowe, wyższe poziomy w świecie biznesu.
Życzymy Wam wszystkim powodzenia i wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej! 🌟 Niech ten dyplom będzie początkiem Waszej wspaniałej drogi zawodowej.