Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas +48 887 733 722

Psychologia pracy w organizacji

a

Kierunek

  /  Psychologia - specjalność  /  Psychologia pracy w organizacji

Psychologia pracy w organizacji

O kierunku

Uzyskany tytuł: Magister
Czas trwania: 10 semestrów
Język: PL
Tryb: niestacjonarny – hybrydowy
Początek semestru: 01.10.2024

Absolwent specjalności Psychologia pracy w organizacji ma możliwość podjęcia pracy w działach HR, działach kadr, działach People Development w organizacjach biznesowych, agencjach konsultingowych, agencjach doradztwa personalnego, w urzędach pracy, ośrodkach interwencyjnych, NGO’s, poradniach specjalistycznych, sanatoriach, domach opieki, organizacjach społecznych oraz założenia własnej praktyki jako psycholog, specjalista od zarządzania zasobami ludzkim.

Podczas studiów zdobędziesz umiejętności związane z:

  • teoriami i modelami, które wyjaśniają, dlaczego ludzie zachowują się w określony sposób w organizacjach. Będziesz w stanie analizować dynamikę grupową, kulturę organizacyjną i procesy komunikacyjne.
  • zarządzaniem personelem, rekrutacjiami, selekcjiami, ocenami pracowników, szkoleniami i rozwojem zawodowym. Zdobędziesz umiejętności planowania strategicznego zasobów ludzkich w celu efektywnego funkcjonowania organizacji.
  • identyfikowaniem i rozwiązywaniem konfliktów w miejscu pracy, a także prowadzenia skutecznych negocjacji.
  • analizą danych związanych z zachowaniami pracowników, co może obejmować badania statystyczne i analizę danych jakościowych.
  • planowaniem, realizacjom i monitorowaniem skutecznych kampanii reklamowych online, uwzględniając budżet i wskaźniki efektywności.
  • tworzeniem i zarządzaniem treściami online, w tym tekstami, grafikami, filmami i innymi formami multimedialnymi.

Praca dla Ciebie

Po ukończeniu studiów na specjalności Psychologia pracy w organizacji, Absolwent będzie miał możliwość pracy w dziale zasobów ludzkich, gdzie będzie mógł zajmować się rekrutacją, selekcją, szkoleniem oraz rozwijaniem potencjału pracowników oraz pełnić rolę specjalistów ds. badań i analizy danych związanych z personelem oraz kultura organizacyjną.

Zarejestruj się teraz!

Oferta edukacyjna *
Przetwarzanie *

Zarejestruj się teraz!

Oferta edukacyjna *
Przetwarzanie *